Domů Těhotenství Těhotenství týden po týdnu Porod Šestinedělí Péče o dítě

Vlaďka Hajduková

gynekologické prohlídky

Vyšetření v těhotenství - jaké vás čekají prohlídky

Vydáno: 25. srpna 2012

Těhotenství v dnešní době neznamená jen krásných devět měsíců radosti, ale i běhání po vyšetřeních. Jedná o plno vyšetření, které ženu během těhotenství spíše obtěžují a stresují. Nezapomeňte, že tato vyšetření nejsou povinná.

u lékaře

Návštěva dětského lekáře

Vydáno: 22. července 2012

Narození děťátka je radostnou událostí, a v mnoha rodinách také velmi a toužebně očekávanou. S příchodem dítěte na svět vás však čekají také různé starosti. Zodpovědní rodiče mají například obavy, zda je jejich potomek zcela zdravý, nic mu neschází a dobře prospívá. Což se dá zjistit také u lékaře.

u lékaře

Poprvé u dětského lekáře

Vydáno: 13. července 2012

Novopečení rodiče mají před sebou mnoho důležitých úkolů. Jedním z nich je také vybrat správného a důvěryhodného dětského lékaře či lékařku. Kdy by měly maminky s kojencem poprvé navštívit ordinaci pediatra? Někteří odborníci zastávají názor, že by budoucí maminka měla navázat kontakt s...

zuby

Péče o dětský chrup - nezapomínejte na zubaře

Vydáno: 12. června 2012

Péče o zuby je velmi důležitá. Již od prvního zoubky by se děti měly naučit, že čištění zubů je velmi důležité a nemělo by se podceňovat. Nezapomínejte na pravidelné prohlídky u zubního lékaře a také na pravidelnou péči. Je nutné omezit cukr, který je zodpovědný za zubní kazy. Více informací se...

zuby

Péče o dětský chrup - kdy s ní začít

Vydáno: 11. června 2012

Kdy začnou dítěti růst zoubky a jak by o ně mělo pečovat? Péči o chrup v žádném případě nepodceňujte. Naučte dítě hned od začátku správným návykům. Také omezte sladké potraviny a nápoje, které zapříčiňují zubní kazy. Už s prvním zoubkem začínejte s pravidelným čistěním zubů.

umělé oplodnění

Umělé oplodnění aneb když nemůžete otěhotnět

Vydáno: 7. června 2012

Umělé oplodnění je poslední dobou velmi žhavým tématem. Pro páry, které nemohou mít dítě přirozenou cestou se jedná o velmi značnou pomoc. Příčina neplodnosti není jasná, ale pravděpodobně se jedná o pozdní věk ženy, nezdravý způsob života nebo stres. Podívejte se, co je inseminace nebo IVF?

>